Skvělý začátek na lídra nestačil

Čtyřikrát se v sobotu gólově prosadili opavští hokejisté proti Porubě, ale na body to nestačilo. Slezané totiž prohráli s lídrem druhé ligy 4:6. Foto: Vladimír Žurek

HC Slezan Opava – HC RT Poruba 4:6 (3:1, 0:1, 1:4)

Dvougólovým rozdílem prohráli v sobotu v regionálním derby hokejisté Slezanu Opava. V 11. kole druhé hokejové ligy východní skupiny podlehli na domácím ledě mužstvu Poruby, a to hlavně kvůli nezvládnutému závěru. Začátek zápasu naopak zcela patřil našim borcům. Na svého soupeře vlétli jako lavina a během jedenácti minut mu nasázeli tři branky. První gól vsítil v 5. minutě z rychlého protiútoku Škoda a o sedmasedmdesát vteřin později ho napodobil Hartmann. Šokovaný soupeř inkasoval potřetí na začátku 11. minuty, když se z bezprostřední blízkosti prosadil Rousek – 3:0.